Çocuk Sağlığı Ve Hastalıkları
TR
  • TURKISH TURKISH
  • ENGLISH ENGLISH
TR

Çocuk Sağlığı Ve Hastalıkları

Bebeklik döneminden ergenlik dönemine kadar ( 0-16 yaş arası) çocuklarla ilgili tüm tanı, tedavi ve cerrahi işlemlerin yapıldığı İstanbul Cerrahi Sağlık Grubu Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Kliniği’nde, 5 yataklı yeni doğan yoğun bakım ünitesi ile de yoğun bakım ihtiyacı olan tüm bebeklere gerekli destek sağlanmaktadir.
Acil servis ünitesiyle her daim çocukların ve ailelerin yanında olan Klinik, çocuk ürolojisinden, çocuk ortopedisine kadar tüm branşlarda çocuklarımızın sağlığına onem vermektedir.
Multidispliner yaklaşımın önemsendiği Klinikte; daha anne karnında izlenmeye başlayan bebekler, doğum sonrası mental-motor gelişim, beslenme, aşı ve koruyucu hekimlik programları ile takip edilmektedir.
İstanbul Cerrahi Sağlık Grubu, kız ve erkek çocuklarına özel hazırladığı check-up programları ile çocukların her daim sağlıklı yaşam sürmelerini prensip edinmektedir. Bunun için uzman hekim kadrosu ve teknolojik donanımıyla gelecegimiz olan çocukların sağlıkları için günümüz tanı ve tedavi yöntemlerini yakından takip ederek uygulamaktadir.

Bölüm Doktorları