Çocuk Sağlığı Ve Hastalıkları

Çocuk Sağlığı Ve Hastalıkları

Bebeklik döneminden ergenlik dönemine kadar ( 0-18 yaş arası) çocuklarla ilgili tüm tanı, tedavi ve cerrahi işlemlerin yapıldığı İstanbul Cerrahi Hastanesi Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Kliniği’nde, 5 yataklı yeni doğan yoğun bakım ünitesi ile de yoğun bakım ihtiyacı olan bebeklere gerekli destek ve tedavi sağlanmaktadir. 

Acil servis ünitesiyle her daim çocukların ve ailelerin yanında olan Kliniğimiz, çocuk ürolojisinden, çocuk ortopedisine kadar tüm branşlarda çocuklarımızın sağlığına onem vermektedir. 

Multidispliner yaklaşımın önemsendiği Kliniğimizde; daha anne karnında izlenmeye başlayan bebekler, doğum sonrası mental-motor gelişim, beslenme, aşı ve koruyucu hekimlik programları ile takip edilmektedir.

İstanbul Cerrahi Hastanesi, kız ve erkek çocuklarına özel hazırladığı check-up programları ile çocukların her daim sağlıklı yaşam sürmelerini prensip edinmektedir. Bunun için uzman hekim kadrosu ve teknolojik donanımıyla gelecegimiz olan çocukların sağlıkları için günümüz tanı ve tedavi yöntemlerini yakından takip ederek uygulamaktadir.

Bölüm Doktorları